CENNIK

Profesjonalne przeprowadzki – ceny naszych usług

Przeprowadzki zazwyczaj wiążą się z koniecznością przewozu sporej ilości rzeczy, zarówno tych o dużych gabarytach, jak i różnych podręcznych drobiazgów. Wynajęcie profesjonalistów do pomocy oznacza dodatkowe koszty związane zarówno z transportem, jak i usługą pakowania czy przenoszenia. Pomocą przy oszacowaniu wydatków okazuje się jasny i przejrzysty cennik.

Stosujemy zrozumiałe zasady rozliczania

Zakup nowego mieszkania lub przenosiny firmy do nowego lokalu wymagają sprawnej organizacji przeprowadzki. Jeśli nie masz na nią czasu lub nie dysponujesz osobami do pomocy, a przewiezienia wymaga dorobek wielu lat Twojego życia – oferujemy profesjonalne usługi, dzięki którym szybko pozbędziesz się problemu.

Zastanawiasz się, ile będzie Cię to kosztowało i czy niezbędna kwota zmieści się w Twoim budżecie? Doskonale zdajemy sobie sprawę ze znaczenia kosztów usługi, dlatego w praktyce wprowadziliśmy jasne, przejrzyste zasady oraz konkretne ceny, dzięki którym szybko obliczysz, ile zapłacisz za usługę.

Gwarantujemy:

  • niezmienne ceny naszych usług
  • stałą opłatę za godzinę naszej pracy, bez względu na jej charakter
  • stałą opłatę uzależnioną od liczby pracujących osób
  • indywidualną wycenę kosztów utylizacji zbędnych przedmiotów.

Kalkulujemy koszty usług w okolicach Warszawy

Twój dom lub firma znajduje się na terenie Warszawy lub w jej najbliższej okolicy? Nie musisz zastanawiać się na ceną, jaką zapłacisz za usługę. Bezpłatnie skalkulujemy koszty przeprowadzki, a w wyznaczonym obszarze nie pobieramy opłaty za transport i paliwo.

Przeprowadzasz się lub przenosisz biuro w obrębie stolicy? Zapłacisz jedynie stawkę godzinową za załadunek i rozładunek uzależnioną od liczby wynajętych pracowników. Nasze ceny są stałe i wynoszą:

  • 160 zł/h za wynajęcie 2 pracowników,
  • 190 zł/h za wynajęcie 3 pracowników,
  • 210 zł/h za wynajęcie 4 pracowników.

Planujesz przeprowadzkę domu lub firmy w Warszawie albo innym mieście na ternie Polski? Z nami wiesz, ile zapłacisz! Nie doliczamy żadnych ukrytych kosztów, a proponowane ceny są stałe i zawsze przez nas respektowane. Zadzwoń do nas, a zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie!

Na terenie Warszawy i okolic koszt usługi wyliczany jest na podstawie stawki godzinowej, obejmującej pełen zakres usług dostępnych w ofercie.
Stawka godzinowa:

  • 160 zł/h 2 osoby
  • 190 zł/h 3 osoby
  • 210 zł/h 4 osoby

Koszt przeprowadzki międzymiastowej wyliczany jest indywidualnie.

Do każdej przeprowadzki podchodzimy indywidualnie i proponujemy optymalną ilość pracowników. W zależności od rozmiarów przeprowadzki oraz zapotrzebowania na pracowników stawka zmienia się proporcjonalnie.
Wycena indywidualna na terenie Warszawy i okolic:
bezpłatna wycena w dogodnym dla Państwa terminie
koszt utylizacji zbędnych rzeczy wyceniamy indywidualnie

Zaufali nam:

WYCENA NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC GRATIS!
DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU