KONTAKT

Przygotowujesz się do przeprowadzki? Skontaktuj się z nami i zamów usługę!

Transport mienia na terenie całego kraju to domena naszej firmy. Jeśli właśnie zmieniasz miejsce pracy, kupujesz dom lub większe mieszkanie, albo chcesz się usamodzielnić, wynajmując własne lokum – nawiąż z nami kontakt, a zapewnimy profesjonalną usługę przeprowadzki.

Wybierz wygodną formę kontaktu!

Nasza firma zajmuje się organizacją przeprowadzek zarówno na terenie miasta Warszawa i okolic, jak i w innych rejonach Polski. Realizujemy kompleksowe usługi w tym zakresie, począwszy od demontażu mebli i pakowania, po wyładunek, montaż i podstawowe podłączenia w miejscu przeznaczenia.

Planujesz przeprowadzkę w stolicy lub do innego miasta kraju? Nawiąż z nami kontakt, a zaproponujemy Ci najkorzystniejsze czasowo i finansowo rozwiązanie. Do dyspozycji oddajemy telefon oraz adres e-mailowy, dlatego wybierz najwygodniejszą dla siebie formę komunikacji.

Nawiąż z nami kontakt! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Przygotowujesz się do przeprowadzki? Zainteresowały Cię nasze usługi, ale nie wiesz, na co możesz liczyć? Wykonaj telefon lub napisz do naszej firmy, a szybko skalkulujemy koszty i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Chcesz przetransportować delikatny instrument muzyczny, bogatą kolekcję szkła lub wrażliwe rośliny doniczkowe? Zagwarantujemy, że dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie.

Pamiętaj, ze przeprowadzki to nasza specjalność, więc rozwiążemy każdy problem, jaki nam powierzysz w tym zakresie. Wykorzystaj podany kontakt do naszej firmy. Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas osobiście w siedzibie na terenie miasta Warszawa!

Paweł Kordys – KORDYS TRANS
ul. Książkowa 9 F m.807
03-134 WARSZAWA
tel: 511 10 31 31
e-mail: kordys.trans@gmail.com
NIP: 534-223-93-62
REGON: 361561285

Zaufali nam:

WYCENA NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC GRATIS!
DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU