PRZEPROWADZKI INDYWIDUALNE

Przeprowadzki indywidualne – solidnie, tanio i szybko

Przeprowadzka oznacza spory bałagan oraz konieczność zaangażowania osób trzecich, które pomogą w pakowaniu i załadunku. Jeśli nie posiadasz środka transportu, Twoi znajomi i bliscy są zajęci lub nie chcesz ich angażować w pracę, oferujemy Ci profesjonalne usługi. Realizujemy kompleksowe przeprowadzki indywidualne i przewóz mebli na terenie miasta Warszawa i okolic, lecz nie tylko.

Wykonujemy transport mienia na terenie całego kraju

Działając od wielu lat w branży przeprowadzek, posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie. Ponadto dysponujemy odpowiednim środkiem transportu i wypracowanymi metodami organizacji przewozów. Dzięki temu możemy je realizować solidnie i tanio. Siedzibą naszej firmy jest Warszawa, dlatego klientom z jej okolicy oferujemy bezpłatny transport mebli, ograniczając koszty jedynie do opłat za wynajęcie pracowników.

Stolica nie jest jednak naszym wyłącznym obszarem działania – transport mienia realizujemy na terenie całego kraju, dowożąc Twój dobytek wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Odległości nie mają dla nas znaczenia. Przenosisz się nad morze, w góry czy pod zachodnią granicę? Zorganizujemy twoją przeprowadzkę szybko, solidnie i tanio!

Zapewniamy kompleksową realizację usług – przewóz mebli to nie wszystko

Nie dysponujesz dużą ilością czasu, cenisz komfort i sprawną organizację? Sam transport mebli to dla Ciebie za mało? Jesteśmy do Twojej dyspozycji w pełnym zakresie usług, oferując Ci kompleksową organizację przeprowadzki. Zapłacisz tylko raz, a my zapewnimy:

  • pakowanie wszystkich przewożonych rzeczy,
  • staranne zabezpieczenie każdego przedmiotu,
  • transport mienia do wybranego miejsca,
  • rozładunek i rozpakowanie na miejscu przeznaczenia,
  • demontaż i montaż przewożonych mebli,
  • proste przyłącza elektryczne i hydrauliczne sprzętu AGD, oświetlenia itp.,
  • przewóz przedmiotów cennych i wymagających specjalnego traktowania, jak dzieła sztuki czy delikatne instrumenty muzyczne,

Stawiamy na profesjonalizm i niskie ceny

Zmiana miejsca zamieszkania czy pracy, przenoszenie się do odległego miejsca bywa dużym stresem. Dodatkowe problemy, jakie sprawia spakowanie całego dobytku i bezpieczny transport mienia nie są Ci potrzebne. Powierzając nam to zadanie, zapomnisz o nich i będziesz w pełni cieszyć się nową sytuacją.

Jako profesjonaliści zadbamy, aby Twój przewóz mebli odbył się bezpiecznie i sprawnie, niezależnie od tego, jaką odległość będziemy musieli pokonać. Sam ich transport to dla Ciebie za mało? Zaufaj nam, a zorganizujemy dla Ciebie kompleksową przeprowadzkę. Fachowo, szybko i precyzyjnie.

Jesteśmy doświadczeni w tym, co robimy, a stawiając na profesjonalizm, możemy zaoferować korzystne ceny usług. Realizujemy przeprowadzki solidnie, a dodatkowo gwarantujemy niskie, stałe i przejrzyste opłaty. Przekonaj się o tym osobiście.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zaufali nam:

WYCENA NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC GRATIS!
DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU